Personal Access Restriction (8.x-2.1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Actions
vi: Thao tác

en: Action
vi: Thao tác

en: Taxonomy term
vi: Từ liệu phân loại

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Access denied
vi: Truy cập bị từ chối

en: Roles
vi: Vai trò

en: Filter
vi: Lọc

en: Page not found
vi: Không tìm thấy trang

en: All types
vi: Toàn bộ

en: About
vi: Giới thiệu
