Parade (8.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: On
bg: Включи

en: Image
bg: Снимка

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Anchor
bg: Котва

en: Menu
bg: Меню

en: Text
bg: Текст

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Published
bg: Публикувано

en: Authored by
bg: Написано от

en: Authored on
bg: Написано на

en: Not published
bg: Непубликувано

en: Color scheme
bg: Цветова схема

en: Poll
bg: Гласуване
