Parade (8.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Images
bs: Slike

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Image
bs: Slika

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Menu
bs: Meni

en: Text
bs: Tekst

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Published
bs: Objavljeno

en: Authored by
bs: Napisao

en: Authored on
bs: Napisano

en: Not published
bs: Nije objavljeno

en: Color scheme
bs: Šema boja

en: Poll
bs: Anketa
