Parade (8.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Images
eo: Bildoj

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: On
eo: Ŝaltita

en: Image
eo: Bildo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: Menu
eo: Menuo

en: Text
eo: Teksto

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Header
eo: Kaplinio

en: Custom
eo: Propra

en: Published
eo: Publikigita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Not published
eo: Ne publikigita

en: Color scheme
eo: Kolorskemo

en: Poll
eo: Enketo

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
