Parade (8.x-2.0-beta1) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: Preview
fy: Foarbyld

en: Save
fy: Bewarje

en: Authored by
fy: Skreaun troch

en: Authored on
fy: Skreaun op
