Parade (8.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Images
lt: Vaizdai

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: On
lt: Įjungta

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Menu
lt: Meniu

en: Text
lt: Tekstas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Minimum height
lt: Mažiausias aukštis

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Color scheme
lt: Spalvinė schema

en: Simple
lt: Paprastas

en: Form
lt: Forma

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Cover
lt: Viršelis

en: Poll
lt: Apklausos

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Add menu link
lt: Pridėti meniu elementą

en: Last saved
lt: Paskutinį kartą išsaugota

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota
