Parade (8.x-2.0-beta2) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: On
ht: Ouvè

en: Image
ht: Imaj

en: Off
ht: Fèmen

en: Status message
ht: Mesaj sou eta
