Parade (8.x-2.0-beta2) - en to is translation catalogue (32 entries)

en: Title
is: Titill

en: Images
is: Myndir

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Gildi

en: Author
is: Höfundur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: On
is: Virkjað

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Image
is: Mynd

en: Label
is: Merking

en: Preview
is: Forskoða

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Form ID
is: Kenni forms

en: Anchor
is: Akkeri

en: Menu
is: Valmynd

en: Text
is: Texti

en: Layout
is: Útlit

en: ID
is: Kenni

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Off
is: Af

en: Header
is: Haus

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Published
is: Birt

en: Authored by
is: Höfundur

en: Not published
is: Ekki birt

en: About
is: Um

en: Last saved
is: Síðast vistað
