Parade (8.x-2.0-beta2) - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Images
ka: სურათები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Image
ka: სურათი

en: Label
ka: სათაური

en: Form ID
ka: ფორმის ID

en: Anchor
ka: ბმული

en: Menu
ka: მენიუ

en: Text
ka: ტექსტი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Minimum height
ka: მინიმალური სიმაღლე

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული
