Parade (8.x-2.0-beta2) - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ
