Parade (8.x-2.0-beta2) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Author
sq: Autori

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Preview
sq: Shikoje

en: Menu
sq: Menuja

en: Header
sq: Titulli

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Not published
sq: I pa publikuar

en: Color scheme
sq: Skema e ngjyrave

en: About
sq: Informacione

en: Poll
sq: Sondazhi
