Parade (8.x-2.0-beta2) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Menu
sr: Мени

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Bundle
sr: Пакет

en: Status message
sr: Статусна порука

en: View mode
sr: Врста приказа
