Parade (8.x-2.0-beta2) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Images
ur: تصاویر

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Value
ur: قیمت

en: Author
ur: مصنف

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Label
ur: عنوان

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت

en: Bundle
ur: بنڈل

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
