Parade (8.x-2.0-beta2) - en to fil translation catalogue (17 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Images
fil: Mga larawan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Content
fil: Nilalaman

en: Value
fil: Halaga

en: Author
fil: May akda

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Header
fil: Ulunan

en: Published
fil: Inilathala

en: Poll
fil: Botohan

en: Highlighted
fil: Binigyang-diin
