Parade (8.x-2.0-beta2) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Images
hy: Նկարներ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Image
hy: Նկար

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: Color scheme
hy: Գույնի սխեմա

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
