Parade (8.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Images
jv: Gambar

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Image
jv: Gambar

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Anchor
jv: Jangkar

en: Text
jv: Teks

en: Custom
jv: Kostum

en: Published
jv: Dipacak

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Minimum height
jv: Dhuwur minimal

en: Not published
jv: Ora dipacak

en: Color scheme
jv: Warna skema

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Poll
jv: Poling
