Parade (8.x-2.0-beta2) - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Images
kk: Суреттер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Image
kk: Сурет

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Menu
kk: Мәзір

en: Text
kk: Текст

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Published
kk: Жарияланған

en: Authored by
kk: Автор

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Color scheme
kk: Түс схемасы

en: Poll
kk: Дауыс беру

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
