Parade (8.x-2.0-beta2) - en to kn translation catalogue (37 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Background
kn: ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Anchor
kn: ಲಂಗರು(Anchor)

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Simple
kn: ಸರಳ

en: Form
kn: ಫಾರ್ಮ್

en: Classes
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Layouts
kn: ಲೇಔಟ್‍ಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Cover
kn: ಕೋವರ್

en: Locations
kn: ತಾಣಗಳು

en: Poll
kn: ಸಮೀಕ್ಷೆ
