Parade (8.x-2.0-beta2) - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Images
nn: Bilete

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: On
nn: På

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Image
nn: Bilete

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Off
nn: Av

en: Header
nn: Topptekst

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Published
nn: Publisert

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Authored on
nn: Skrive

en: Not published
nn: Ikkje publisert

en: Color scheme
nn: Fargeskjema

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Poll
nn: Avstemming

en: Highlighted
nn: Utheva
