Parade (8.x-2.0-beta2) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Image
ps: انځور

en: Preview
ps: مخليد

en: Anchor
ps: استل

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Header
ps: سرۍ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: About
ps: په اړه

en: Bundle
ps: بنډل
