Parade (8.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (34 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Images
sk: Obrázky

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: On
sk: Zapnúť

en: Image
sk: Obrázok

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Form ID
sk: ID formulára

en: Anchor
sk: Kotva

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Off
sk: Vypnúť

en: Header
sk: Hlavička

en: Custom
sk: Vlastná

en: Published
sk: Zverejnené

en: Authored by
sk: Autor

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Minimum height
sk: Minimálna výška

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Color scheme
sk: Farebná schéma

en: Simple
sk: Jednoduché

en: Form
sk: Formulár

en: Sections
sk: Sekcie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Poll
sk: Anketa

en: Confirmation message
sk: Správa o potvrdení

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Last saved
sk: Naposledy uložené

en: Not saved yet
sk: Zatiaľ neuložené
