Parade (8.x-2.0-beta2) - en to sl translation catalogue (30 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Images
sl: Slike

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Image
sl: Slika

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Menu
sl: Meni

en: Text
sl: Besedilo

en: Layout
sl: Postavitev

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Header
sl: Glava

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Minimum height
sl: Najmanjša višina

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: Color scheme
sl: Barvna shema

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Poll
sl: Anketa
