Parade (8.x-2.0-beta2) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Image
ug: سۈرەت

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Background
ug: تەگلىك

en: Text
ug: تېكىست

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Poll
ug: سايلام
