Paragon (8.x-1.0-alpha15) - en to uk translation catalogue (296 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Register
uk: Реєстрація

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Moderated content
uk: Ухвалювані матеріали

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: more
uk: ще

en: Article
uk: Стаття

en: Administration
uk: Адміністрування

en: More
uk: Ще

en: Action
uk: Дія

en: On
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Links
uk: Посилання

en: Reset
uk: Скинути

en: Use count
uk: Підрахунок використань

en: Message
uk: Повідомлення

en: No log messages available.
uk: Повідомлення в журналі відсутні.

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Feed
uk: Канал

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: True
uk: Істина

en: Default
uk: Базово

en: Archive
uk: Архів

en: Icon
uk: Іконка

en: Audio
uk: Звук

en: Path
uk: Шлях

en: File Size
uk: Розмір файла

en: Filename
uk: Назва файла

en: Teaser
uk: Анонс

en: Updated
uk: Оновлено

en: Attachment
uk: Долучення

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Files
uk: Файли

en: Created
uk: Створено

en: Node
uk: Матеріал

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Roles
uk: Ролі

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Severity
uk: Важливість

en: Count
uk: Лічильник

en: Heading
uk: Заголовок

en: Watchdog
uk: Вартовий

en: Last update
uk: Останнє оновлення

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Media
uk: Медіа

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Widget
uk: Віджет

en: Address
uk: Адреса

en: Desc
uk: Спад

en: Table
uk: Таблиця

en: Role
uk: Роль

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
uk: Сайт @site зараз на технічному обслуговуванні. Скоро він запрацює знову. Дякуємо вам за терпіння.

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Tools
uk: Інструменти

en: Phone Number
uk: Номер телефону

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Full
uk: Повністю

en: English
uk: Англійська

en: Token
uk: Замінник

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Member for
uk: Зареєстрований вже

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: First
uk: Перший

en: Second
uk: Другий

en: author
uk: автор

en: Entity
uk: Сутність

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: People
uk: Люди

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Video
uk: Відео

en: Glossary
uk: Глосарій

en: 301 Moved Permanently
uk: 301 Переміщене Остаточно

en: 307 Temporary Redirect
uk: 307 - Тимчасово переміщене

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Upload File
uk: Відвантажити файл

en: Anonymous user
uk: Анонімний користувач

en: Apply
uk: Застосувати

en: Block description
uk: Опис блоку

en: Used in
uk: Використано в

en: Permission
uk: Повноваження

en: Sitemap
uk: Мапа сайту

en: Grid
uk: Сітка

en: 300 Multiple Choices
uk: 300 Безліч Виборів

en: 302 Found
uk: 302 Знайдене

en: 303 See Other
uk: 303 Дивитися Інше

en: 304 Not Modified
uk: 304 Не Змінювалося

en: 305 Use Proxy
uk: 305 Використовувати Проксі

en: Global
uk: Глобальне

en: Audio file
uk: Файл звуку

en: Authenticated user
uk: Авторизований користувач

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
uk: Користувач вважається присутнім на сайті протягом цього часу після останнього перегляду сторінки.

en: Offset
uk: Зміщення

en: Family
uk: Сім'я

en: Publish content
uk: Публікувати матеріал

en: Newest first
uk: Найновіші спочатку

en: Image Type
uk: Тип зображення

en: Block type
uk: Тип блоку

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Not applicable
uk: Не застосовне

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Metatags
uk: Мета-теги

en: Permanent
uk: Постійно

en: Temporary
uk: Тимчасово

en: Select file
uk: Вибрати файл

en: No files available.
uk: Файли відсутні.

en: Frontpage
uk: Головна сторінка

en: MIME type
uk: Тип MIME

en: Upload date
uk: Дата відвантаження

en: Add Image
uk: Додати зображення

en: Search index
uk: Пошуковий індекс

en: Video file
uk: Відеофайл

en: Add File
uk: Додати файл

en: Scheduled
uk: Заплановано

en: File Type
uk: Тип файлу

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Compact
uk: Компактний

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Who's new
uk: Хто новенький

en: Delete redirect
uk: Видалення переадресації

en: Who's online
uk: Хто на сайті

en: Apply filters
uk: Застосувати фільтри

en: Publish on
uk: Публікувати в

en: Unpublish on
uk: Зняти з публікації в

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Resolved
uk: Розв’язано

en: Status code
uk: Код стану

en: Delete content
uk: Видалити матеріал

en: Moderation state
uk: Стан модерації

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Monthly archive
uk: Щомісячний архів

en: Full content
uk: Повний вміст

en: Recent content
uk: Останні матеріали

en: No front page content has been created yet.
uk: Вміст головної сторінки ще не створено.

en: Unpublish content
uk: Зняти з публікації матеріал

en: Make content sticky
uk: Прикріпити матеріал

en: Make content unsticky
uk: Відкріпити матеріал

en: Promote content to front page
uk: Винести матеріал на головну сторінку

en: Remove content from front page
uk: Вилучити матеріал з головної сторінки

en: Save content
uk: Зберегти матеріал

en: Find and manage content.
uk: Пошук матеріалів і керування ними.

en: Taxonomy term page
uk: Сторінка терміна таксономії

en: No people available.
uk: Люди відсутні.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
uk: Адміністратор створив для вас обліковий запис на сайті [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
uk: Пошук людей, які взаємодіють з сайтом, і керування ними.

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
uk: <em>Прості сторінки</em> використовуються для розміщення незмінюваного вмісту на кшталт сторінки 'Про нас'.

en: No media available.
uk: Мультимедійних файлів не знайдено.

en: Video URL
uk: URL відео

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
uk: <em>Статті</em> використовуються для чутливих до дати публікації матеріалів на зразок новин, пресрелізів чи дописів до блоґу.

en: Update URL alias
uk: Оновити синонім URL

en: Bulk update
uk: Масове оновлення

en: Recent log messages
uk: Останні записи журналу

en: Last accessed
uk: Останнє використання

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
uk: Керування обліковими записами, ролями та повноваженнями.

en: Changed date
uk: Дата зміни

en: Select Image
uk: Виберіть зображення

en: Asc
uk: Зрост

en: Not specified
uk: Не зазначено

en: Master
uk: Головне

en: Get the actual content from a content revision.
uk: Отримати актуальний вміст з редакції матеріалу.

en: 404 page not found
uk: 404 сторінку не знайдено

en: Media type
uk: Тип носія

en: Full HTML
uk: Повний HTML

en: Original language
uk: Мова оригіналу

en: Daily Schedule
uk: Щоденний розклад

en: Choose some options
uk: Оберіть деякі варіанти

en: Choose an option
uk: Оберіть варіант

en: No results match
uk: Збігів немає

en: Publish taxonomy term
uk: Опублікувати термін таксономії

en: Unpublish taxonomy term
uk: Зняти з публікації термін таксономії

en: Form Preview
uk: Попередній перегляд форми

en: Custom block library
uk: Бібліотека власних блоків

en: Registering module
uk: Реєстрація модуля

en: Fallback date format
uk: Резервний формат дати

en: File usage
uk: Використання файла

en: 403 access denied
uk: 403 доступ заборонено

en: Public Files Directory
uk: Каталог загальнодоступних файлів

en: Private Files Directory
uk: Каталог приватних файлів

en: Search result highlighting input
uk: Підсвічене введення результатів пошуку

en: Media library
uk: Медіатека

en: Thumbnail (100×100)
uk: Мініатюра (100×100)

en: HTML Date
uk: Дата HTML

en: HTML Datetime
uk: Дата і час HTML

en: HTML Month
uk: Місяць HTML

en: HTML Time
uk: Час HTML

en: HTML Week
uk: Тиждень HTML

en: HTML Year
uk: Рік HTML

en: HTML Yearless date
uk: Дата без року HTML

en: Default long date
uk: Базова довга дата

en: Default medium date
uk: Базова середня дата

en: Default short date
uk: Базова коротка дата

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: Block the selected user(s)
uk: Заблокувати вибраних користувачів

en: Cancel the selected user account(s)
uk: Скасувати облікові записи вибраних користувачів

en: Unblock the selected user(s)
uk: Розблокувати вибраних користувачів

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
uk: Введіть відокремлений комами перелік. Приклад: Амстердам, Київ, "Клівленд, Огайо".

en: Basic HTML
uk: Простий HTML

en: Restricted HTML
uk: Обмежений HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
uk: Запит на скасування облікового запису користувача [user:display-name] на сайті [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
uk: Інформація про заміну авторизаційних даних для користувача [user:display-name] на сайті [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (в очікуванні на підтвердження адміністратором)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (підтверджено)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (заблоковано)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (скасовано)

en: Links related to the active user account
uk: Посилання, пов’язані з активним обліковим записом

en: Administrative task links
uk: Посилання адміністративних завдань

en: Site information links
uk: Посилання відомостей про сайт

en: Site section links
uk: Посилання розділів сайту

en: User tool links, often added by modules
uk: Посилання інструментів користувача, часто додані модулями

en: Find and manage custom blocks.
uk: Пошук власних блоків та керування ними.

en: Find and manage files.
uk: Пошук файлів та керування ними.

en: All content, by month.
uk: Всі матеріали, за місяцем.

en: Recent content.
uk: Останні матеріали.

en: All content promoted to the front page.
uk: Всі матеріали винесені на головну сторінку.

en: All content, by letter.
uk: Всі матеріали, за літерою.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
uk: Матеріали, що стосуються певного терміну таксономії.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
uk: Показує перелік найновіших облікових записів на сайті.

en: Who's online block
uk: Блок "Хто в мережі"

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
uk: Показує імена користувачів, що були активними останнім часом, і загальне число активних користувачів.

en: There are no custom blocks available.
uk: Власні блоки відсутні.

en: Files overview
uk: Огляд файлів

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
uk: Відомості про використання файла для {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
uk: Пошук матеріалів та керування ними

en: Welcome to [site:name]
uk: Вітаємо на сайті [site:name]

en: Name or email contains
uk: Ім'я чи електронна адреса містять

en: A list of new users
uk: Список нових користувачів

en: There are currently @total users online.
uk: Користувачів в мережі зараз: @total.

en: There are currently 0 users online.
uk: Зараз 0 користувачів в мережі.

en: A list of users that are currently logged in.
uk: Список користувачів, що здійснили вхід.

en: Delete media
uk: Видалити медіа

en: Media name
uk: Назва медіа

en: Entity browser
uk: Оглядач сутностей

en: File MIME Type
uk: MIME-тип файла

en: Save media
uk: Зберегти медіа

en: Entire Site
uk: Увесь сайт

en: Default Drupal Database
uk: Усталена База даних Drupal

en: Publish media
uk: Опублікувати медіа

en: Unpublish media
uk: Зняти з публікації медіа

en: Find and manage media.
uk: Пошук медіа та керування ними.

en: Use local files for reusable media.
uk: Використовувати локальні файли для багаторазових медіа.

en: Use local images for reusable media.
uk: Використовувати локальні зображення для багаторазових медіа.

en: Find and moderate content.
uk: Немає доступного модерованого вмісту. Тут перераховані лише ті, що очікують на розгляд зміст, такі як чернетки.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
uk: Модеровані матеріали відсутні. Тут перелічено лише ті версії матеріалів, що очікують на розгляд, наприклад чернетки.

en: A locally hosted audio file.
uk: Локально розміщуваний аудіофайл.

en: A locally hosted video file.
uk: Локально розміщуваний відеофайл.

en: Name (A-Z)
uk: Назва (А - Я)

en: Name (Z-A)
uk: Назва (Я - А)

en: Remote video
uk: Віддалене відео

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
uk: Віддалено розміщуване відео з YouTube або Vimeo.

en: Edit {{ name }}
uk: Редагувати {{ name }}

en: Widget (table)
uk: Віджет (таблиця)

en: Media Library thumbnail (220×220)
uk: Ескіз медіатеки (220×220)

en: Delete {{ name }}
uk: Видалити {{ name }}
