Paragon (8.x-1.0-alpha18) - en to sl translation catalogue (85 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Register
sl: Registracija

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Article
sl: Članek

en: Administration
sl: Upravljanje

en: More
sl: Več

en: Action
sl: Akcija

en: Tags
sl: Oznake

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Preview
sl: Predogled

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Path
sl: Pot

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Layout
sl: Postavitev

en: Attachment
sl: Priponka

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Severity
sl: Resnost

en: Count
sl: Število

en: Watchdog
sl: Čuvaj

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Widget
sl: Gradnik

en: Table
sl: Tabela

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sl: Spletno mesto @site je trenutno v vzdrževanju. Če ne bo težav, bo spletno mesto kmalu ponovno dosegljivo.Hvala za vaše razumevanje.

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: English
sl: Angleščina

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Member for
sl: Registriran

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: People
sl: Uporabniki

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Block description
sl: Opis bloka

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sl: Uporabnik se smatra prijavljen še toliko časa po zadnjem ogledu strani.

en: Publish content
sl: Objavi vsebino

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Search index
sl: Indeks iskanja

en: Who's new
sl: Novi uporabniki

en: Who's online
sl: Kdo je prijavljen
