Paragon (8.x-1.0-alpha25) - en to lo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Header
lo: ພາກສ່ວນດ້ານເທີງ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Member for
lo: ເປັນສະມາຊິກໄດ້

en: People
lo: ຄົນ

en: Recent content
lo: ເນື້ອໃນຜ່ານມາ

en: No front page content has been created yet.
lo: ຍັງບໍ່ທັນມີການສ້າງເນື້ອໃນ ໃນໜ້າຫຼັກ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lo: ການຄຸ້ມຄອງບັນຊີຜູ້ໃຊ້, ພາລະບົດບາດ, ແລະ ສິດນຳໃຊ້.
