Paragon (8.x-1.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (106 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Register
jv: Ndaftar

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: more
jv: pepaké

en: Article
jv: Artikel

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: More
jv: Lengkapé

en: Action
jv: Aksi

en: Tags
jv: Tautan

en: File
jv: Berkas

en: Date
jv: Tanggal

en: Size
jv: Ukuran

en: Links
jv: Tautan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: No log messages available.
jv: Ora ānā pesen log sing disediaknā.

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Feed
jv: Pasokan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: True
jv: Bener

en: Default
jv: Gawan

en: Icon
jv: Ikon

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Attachment
jv: Sisipan

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: To
jv: Marang

en: Roles
jv: Parāgā

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Count
jv: Jumlah

en: Heading
jv: Irahan

en: Last update
jv: Update mutakhir

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Role
jv: Parāgā

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
jv: @site saiki lagi di beneri. Mengko arep mbalik manéh secepeté. Maturnuwun sampun purun nunggu.

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: English
jv: Basa Inggris

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Member for
jv: Anggota kanggo

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Your message has been sent.
jv: Pesen Sampéyan uwis dikirim.

en: People
jv: Pawongan

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Block description
jv: Katrangan blok

en: Used in
jv: Digunakaké nang

en: Permission
jv: Kawenangan

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
jv: Panganggo dianggep online saksuwene iki sakwisé nonton kācā pungkasan.

en: Publish content
jv: Kontén sing dipacak

en: User account
jv: Akun panganggo

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Who's new
jv: Panganggo anyar

en: Contact form
jv: Formulir kontak

en: Personal contact form
jv: Form kontak pribadi

en: Who's online
jv: Panganggo Online

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: Recent content
jv: Konten pungkasan

en: No front page content has been created yet.
jv: Durung ānā kontèn sing digawé kanggo kācā ngarep.

en: Unpublish content
jv: Konten ājā dipacak

en: Make content sticky
jv: Dadeknā konten pucuk

en: Make content unsticky
jv: Ora dadi konten pucuk

en: Promote content to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Remove content from front page
jv: Mbuwang konten sākā kācā ngarep

en: Save content
jv: Simpen konten

en: Find and manage content.
jv: Nggolèki lan natani konten.

en: Taxonomy term page
jv: Kācā tetembungan taksonomi

en: No people available.
jv: Ora ānā pawongan cumawis.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
jv: Administrator nggawé akun kanggo Sampéyan nang [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
jv: Temoknā lan natani sesrawungané wong-wong karo situs Sampéyan.

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
jv: Gunaknā <em>artikel</em> kanggo kontèn sing asring ditulis kaya warta berita, pengumuman utāwā blog.

en: Recent log messages
jv: Pesen log pungkasan

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
jv: Ngelola akun panganggo, parāgā lan kawenangan.

en: Asc
jv: Urut Maju
