Paragon (8.x-1.0-alpha6) - en to bg translation catalogue (106 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Article
bg: Статия

en: Administration
bg: Администриране

en: More
bg: още...

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: File
bg: Файл

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Links
bg: Връзки

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: No log messages available.
bg: Няма лог. съобщения

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Default
bg: По подразбиране

en: Audio
bg: Музика

en: Path
bg: Път

en: Filename
bg: Име на файла

en: Teaser
bg: Резюме

en: Updated
bg: Обновено

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Created
bg: Създадено

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Severity
bg: Строгост

en: Count
bg: Брой

en: Watchdog
bg: Цербер

en: Last update
bg: Последна промяна

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Address
bg: Адрес

en: Role
bg: Роля

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
bg: @site в момента е в техническа профилактика. Ще бъде достъпен в най-скоро време. Благодарим ви за търпението.

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: English
bg: Английски

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Member for
bg: Член от

en: Front page
bg: Начална страница

en: Right
bg: Дясно

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: People
bg: Потребители

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Apply
bg: Търси

en: Block description
bg: Описание на блока

en: Permission
bg: Разрешение

en: Audio file
bg: Аудио файл

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
bg: Колко минути потребителят трябва да бъде смятан за онлайн, след като е напуснал сайта.

en: Publish content
bg: Публикувай съдържание

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: Who's new
bg: Нови потребители

en: Contact form
bg: Форма за контакти

en: Personal contact form
bg: Лична форма за връзка

en: Who's online
bg: Кой е онлайн

en: Delete message
bg: Изтрий съобщение

en: Full content
bg: Пълно съдържание

en: Recent content
bg: Последно съдържание

en: Unpublish content
bg: Отмени публикацията на съдържанието

en: Make content sticky
bg: Постави съдържанието в началото на сипсъка

en: Make content unsticky
bg: Отмени  публикуването на съдържанието в началото на сипсъка

en: Promote content to front page
bg: Постави съдържанието на началната страница

en: Remove content from front page
bg: Премахни съдържанието от началната страница

en: Save content
bg: Запази съдържанието

en: Taxonomy term page
bg: Страница на термин от таксономията

en: An administrator created an account for you at [site:name]
bg: Администраторът  на сайта създаде акаунт за Вас в [site:name]

en: Recent log messages
bg: Последни лог записи

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
bg: Управление на потребителските акаунти, роли и права

en: Changed date
bg: Дата на промяна
