Paragon Adminkit (8.x-1.0-alpha12) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Highlighted
he: מובלט
