Paragon Adminkit (8.x-1.0-alpha12) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Pre-content
lt: Prieš-turinys
