Paragon Adminkit (8.x-1.0-alpha12) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
