Paragon Adminkit (8.1.0-alpha12) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Breadcrumb
de: Pfadnavigation

en: Header
de: Kopfzeile

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: First sidebar
de: Erste Seitenleiste

en: Page top
de: Seitenanfang

en: Page bottom
de: Fußzeile

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Pre-content
de: Zweite Kopfzeile
