Paragon Adminkit (8.1.0-alpha12) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Highlighted
gl: Resaltado
