Paragon Adminkit (8.1.0-alpha12) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Pre-content
tr: İçerik önü
