Paragon Themekit (8.1.0-alpha19) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Medium
sq: Mesatar
