Paragon Themekit (8.1.0-alpha19) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Content
ur: متن

en: Help
ur: مدد

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Header
ur: ہیڈر
