Paragon Themekit (8.1.0-alpha20) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Help
de: Hilfe

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Medium
de: Mittel

en: Featured
de: Hervorheben

en: Page top
de: Seitenanfang

en: Page bottom
de: Fußzeile

en: Sidebar first
de: Erste Seitenleiste

en: Highlighted
de: Hervorgehoben

en: Sidebar second
de: Zweite Seitenleiste

en: Submitted by @author_name on @date
de: Gespeichert von @author_name am @date
