Paragon Themekit (8.1.0-alpha20) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Small
el: Μικρό

en: Large
el: Μεγάλο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Medium
el: Μέσο

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη
