Paragon Themekit (8.1.0-alpha20) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Medium
eu: Ertaina

en: Featured
eu: Ezaugarria

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
