Paragon Themekit (8.1.0-alpha20) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Medium
he: בינוני

en: Featured
he: מובלט

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Highlighted
he: מובלט

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
