Paragon Themekit (8.1.0-alpha20) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Help
hi: मदद

en: Small
hi: छोटा

en: Large
hi: बढा

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Footer
hi: पादलेख

en: Medium
hi: माध्यम

en: Featured
hi: प्रदर्शित

en: Page top
hi: पृष्ठ का शीर्ष

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे

en: Sidebar first
hi: साइडबार पहला

en: Highlighted
hi: चिन्हांकित किया गया

en: Sidebar second
hi: साइडबार दूसरा
