Paragon Themekit (8.1.0-alpha20) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Help
km: ជំនួយ

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Medium
km: មធ្យម

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Sidebar second
km: របារ​ចំហៀង​នៅ​ទីពីរ
