Paragon Themekit (8.1.0-alpha20) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Featured
lt: Svarbus

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
