Paragon Themekit (8.1.0-alpha20) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Medium
ne: माध्यम

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
