Paragon Themekit (8.x-1.0-alpha19) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Medium
az: Orta

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı
