Paragon Themekit (8.x-1.0-alpha19) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Help
ca: Ajuda

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Medium
ca: Mitjana

en: Featured
ca: Distintiu

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Sidebar second
ca: Segona barra lateral

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
