Paragon Themekit (8.x-1.0-alpha19) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Small
da: Lille

en: Large
da: Stor

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Featured
da: Anbefalet

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar second
da: Anden sidebar

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
