Paragon Themekit (8.x-1.0-alpha19) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Help
eo: Helpo

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Medium
eo: Medio
