Paragon Themekit (8.x-1.0-alpha19) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Medium
fr: Moyen

en: Featured
fr: Recommandés

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Sidebar second
fr: Seconde barre latérale

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date
