Paragon Themekit (8.x-1.0-alpha19) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Medium
hr: Srednji

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
